Uçakta Skandal! Uçuş Görevlisi Çocukları Tuvalette Kameraya Çekmiş!

2 Eylül’de Charlotte’tan Boston’a giden 14 yaşındaki kız çocuğu uçuş esnasında tuvaleti kullanmak için ayağa kalktı. Uçakta uçuş görevlisi olarak çalışan Carter Thompson kıza birinci sınıftaki boş olan tuvaleti kullanabileceğini söyledi. Kız tuvalete girmeden önce Thompson, klozetin oturağının kırıldığını ve ellerini yıkaması gerektiğini söyledi.

Kız çocuğu tuvalete girdiğinde klozet kapağının üzerine “işletimsiz yemek ekipmanları” ve “hizmetten çıkarın” yazan kırmızı etiketler yapıştırıldığını fark etti. Çocuk, çıkartmalardan birinin üzerinde siyah mürekkeple el yazısıyla “koltuk kırık” yazısının yazıldığını gördüğünü söyledi.

Kız, tuvaleti kullandıktan sonra giyinirken, el feneri açık olan bir iPhone’un çıkartmaların altından çıktığını fark etti ve koltuğuna dönerken uçuş görevlisinin peşinden tuvalete girdiğini gördü. Kız çocuğu koltuğuna döndüğünde durumu ailesine anlattı. Ailesi durumu diğer uçuş görevlilerine anlattı ve yolculuğun ardından uçuş görevlisinden şikayetçi oldu.

çocuk, uçuş görevlisinin tuvalet kapağına telefonunu bantla yapıştırdığını kendisi tuvalete girmeden hemen önce kayıt almaya başladığını söyledi. Eylül ayında yaşanan skandalın ortaya çıkmasının ardından uçuş görevlisi 37 yaşındaki Carter Thompson görevden alındı.

New York Times’ın aktardığına göre, tacizci uçuş görevlisi Carter Thompson perşembe günü tutuklandı. Thompson 14 yaşındaki bir kızı gizlice kaydetmek amacıyla cep telefonunu kullanmakla suçlandı. ABD’nin Massachusetts Bölge Savcılığı, geçen yıl American Airlines uçuşlarında başka kız çocuklarının da tuvaleti kullandıklarını vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x