Kentin Sorunlarına Birlikte Çözüm Üreteceğiz

CHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, Sakarya’yı demokratik değerlere, temel insan hak ve özgürlüklerine saygılı, yurttaş katılımına dayalı bir anlayışla yöneteceklerini belirterek, “Kentin sorunlarına birlikte çözüm üreteceğiz” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, ziyarette yöre derneklerinin önemine vurgu yaparak, şunları söyledi: “Milletvekilimiz Ayça Taşkent, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Azize Çeroğlu, Serdivan Belediye Başkan Adayımız Aydoğan Arslan,  Adapazarı Belediye Başkan Adayımız Anıl Sabri Özkan, Erenler Belediye Başkan Adayımız Levent Şener’le beraber Sakarya Yerel Kültür Derneği’ni ziyaret ettik. Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin ve dernek yönetimini Sakarya’ya ait bir kültürü yaşatma konusunda gösterdikleri azimden dolayı kutluyor ve teşekkür ediyorum. Hedefimiz, her görüşten insana, tüm paydaşlara söz hakkı sağlamayı; uzlaşıya dayalı kararlar almaktır.”

BİR ARADA YAŞAMIN GÜVENCESİ DEMOKRASİDİR

Başkan Oğuz Can Curoğlu, Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin ve dernek yönetimine gösterdikleri nezaket dolayısıyla teşekkür ederek, “Kentlerimizde bir arada huzurlu yaşamın güvencesi, adalet ve demokrasidir. Yerel yönetimlerin kararlarını, planlara ve programlara dayalı olarak ve bilim insanlarının, meslek odalarının, sivil toplum örgütlerinin ve yurttaşların görüşlerini alarak yaşama geçireceğiz Sakarya’yı demokratik değerlere, temel insan hak ve özgürlüklerine saygılı, yurttaş katılımına dayalı bir anlayışla yöneteceğiz. Kentin sorunlarına birlikte çözüm üreteceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x