Tecno’nun yeni telefonları resmi onaylarını aldı

Selfie odaklı bir orta segment telefon olan Tecno Spark 10 Pro, küresel piyasada resmi olarak duyuruldu. Spark 10 serisi birden fazla telefon içerdiği iddialarının ardından, marka diğer üç Spark 10 modelinin daha isimlerini açıklamak için resmi bir onay yayınladı.

Markaya göre, Spark 10 ailesi Spark 10 Pro, Spark 10 5G, Spark 10 ve Spark 10 C’yi içeriyor. Şirket, tüm serinin, alt-Sahra Afrika, Güneydoğu Asya, Güney Asya, Güney Amerika, Ortadoğu ve bazı Avrupa ülkelerinde mevcut olacağını doğruladı.

Tecno’nun yeni telefonları resmi onaylarını aldı

Spark 10 Pro‘nun özellikleri zaten bilinse de, şirket henüz Spark 10 5G, Spark 10 ve Spark 10 C’nin özelliklerini doğrulamadı. Bilinen tek şey, tüm Spark 10 modellerinin selfie odaklı cihazlar olacakları. Bu nedenle, bu cihazlar, düşük ışık koşullarında daha parlak özçekimler çekmek için ön tarafta yumuşak ışık LED flaş ile donatılacak. Yumuşak ışığın yoğunluğu, farklı aydınlatma koşulları için üç seviyede ayarlanabilir. İsterseniz şimdi Spark 10 Pro’nun özelliklerine bir göz atalım.

Spark 10 Pro, ön tarafta 32 megapiksel bir kamera ve yumuşak LED flaşa sahip. Arka kamera kurulumu, 50 megapiksel ana kamera, bir yapay zeka kamerası ve dört LED flaş ünitesi içeriyor. Cihaz, 90Hz yenileme hızı sunan 6,8 inç FHD+ IPS LCD bir ekrana sahip. Altında, Helio G88 yonga seti, 8 GB RAM ve 18W şarj özellikli 5.000mAh batarya bulunuyor. Telefon kutudan Android 13 işletim sistemi ve HiOS 12.6 arayüzü ile çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir