Hediye alırken burç özelliklerini göz ardı etmeyin…İşte burç burç hediye önerileri…

Koç Burcu

Hayatınızdaki koç, heyecan verici, renkli ve eğlenceli hediyeleri sever. Sürprizlere bayılırlar. Aldığınız hediyenin çok süslü bir kaplaması olması için uğraşmayın, çünkü koç burcu bunu takdir edemeyecek kadar sabırsızdır. Koç Burcunun doğum günü veya yıl dönümü gibi özel günlerini asla unutmamalısınız. Çok kırılabilirler.
Koç burcu için takılar her zaman uygun bir hediyedir. Onlar için ne kadar büyük ve çekici o kadar güzeldir. Küpe, saat, kolyeler onlar için çok heyecan verici hediyelerdir. Göz kamaştırıcı olduklarına emin olun. Koç pahalı hediyelere bayılır. Koç burcu çok aktif olmayı sever. Gezmeyi, sosyalliği her zaman ön plandadır. O yüzden onlara sevdikleri bir spor etkinliğine giden biletler ayarlayabilirsiniz. Her çeşit elektronik alet koç burcunu büyüler. Son model telefon yada oyun konsolu bir mp3 çalar, onun kalbini çalacaktır.

Boğa Burcu

Boğa burcu lüksü sever. Lüks bir restoranda yemeğe gitmek gibi şeyleri severler. Boğa için hediye seçerken kişiliğine dikkat etmelisin. Yaratıcı kişilikleri vardır, yeni şeyler keşfetmekten ve tasarlamaktan çok hoşlanırlar. Müzikle çok ilgililerdir. Müzik daima bir şekilde boğaların hayatlarının bir parçası olacaktır.
Boğa burcuna hediye seçerken acele etmeyin. Konforu çok sevdikleri için, kanepe için rahat bir yastık, pelüş ya da kaşmir battaniye yumuşak ve sıcak olan her şey boğaların kalbini ısıtacaktır. Antika tarzı şeyleri çok severler. Ne de olsa sanatsal bir yönleri vardır. Müzik her zaman onlar için mükemmel bir seçimdir. Onlara konser biletleri veya bir opera bileti alabilirsiniz. Hoşlandıkları tarza göre bir aktivite bulabilirsiniz. Boğa burcu için lüks ve görkemli kıyafetler onları her zaman gülümsetecek bir hediye seçimi olabilir. Yumuşak bir sabahlık, pelüş terlikler kendilerini şımartılmış hissetmelerini sağlayacaktır.

İkizler Burcu

İkizler hemen hemen her şeyi severler. Bu yüzden onlara hediye almak çok kolay olacaktır. İkizler yeni şeyler öğrenmeyi, arkadaşlarıyla bolca vakit geçirmeyi çok severler. Hediye almak ve vermek onların en sevdiği şeylerden biridir. İkizler için bir hediye ne kadar güzel paketlenmişlerse o kadar güzel bir hediyedir. İkizler seyahat etmeyi severler. Seyahat aksesuarları ufak çantalar onlar için harika bir seçim olacaktır. Tükenmez kalemler, kurşun kalemler, ağıt altlıkları ve benzeri kırtasiye malzemelerini çok severler. Yazar olmak gibi bir hedefleri vardır ve siz o hedeflere ulaşmasına belkide vesile olacaksınızdır. İkizler burcu çok unutkandır. O yüzden günlerini ve randevularını organize etmelerine yardımcı olacak bir ajandanın çok büyük yardımı olacaktır.

Yengeç burcu
Yengeç burcu, yalnızca hediyeye değil aynı zamanda nasıl sunulduğuna da dikkat ederler. Onları gerçekten etkilemek istiyorsanız, konuşmanızı yapın, ilk olarak hediyenizi verin, ondan sonra çiçekler ve ikramlara geçin. Bu gözünüzü çok gözüküp, gözünüzü korkutuyor olabilir. Fakat yengeç burcu onlar için harcadığınız en ufak çabayı bile takdir edecektir.
Yengeçler çok evcimen burçtur. O yüzden evlerine alacağınız bir dekorasyon eşyasına bayılacaklardır. Mum, kitap kutuları ve tepsiler gibi hediyeler onları çok mutlu eder. Yengeç burçları şımartılmayı sever. Ona alacağınız bir banyo tuzu seti yada yüz bakım setleri güzel bir seçim olabilir. Spa da bir gün ayarlayabilirsin. Bu onlara harika şekilde yenilenmiş hissi verecektir.

Aslan Burcu

Aslan burçları hediye almaya bayılırlar. İlgi odağı olmayı çok sevdikleri içinde, özel günlerini kutlarken kalabalık bir restoranda olduğunuza emin olun. Aslanlar görünüşlerine çok önem verirler. Büyük taşlı ve gösterişli olan takılar onlar için her zaman hitdir. Ayrıca dikkat çekici giysiler, kırmızı, turuncu veya parıltılı olanlarına bayılırlar. Çünkü parlamak istiyorlar! Unutma Aslanlar en iyisini elde etmeyi seviyorlar. En iyisi dediğimde her zaman bunu parayla ölçmeyin. İlgi alanlarına bağlı olarak bu onların en sevdiği kitap, en sevdikleri mekan ya da en sevdikleri evcil hayvanlarına aksesuar olabilir.

Başak Burcu

Terazi Burcu

Terazi burcu da hediye almaya bayılır, aslında ne kadar çok hediye olursa o kadar iyi. Onları bir araya getirmeyin ayrı ayrı sarın. Güzelliği ve rahatlığı severler. Hayatlarını barış ve uyum arayışı içinde geçirirler. Akıl ve hayal güçleri çok geniştir. O yüzden hediye seçerken yalın ve net çizgiler düşünmeyin. Evlerini dekore edecek bir çift şamdan veya resim çerçevesi iyi bir seçim olacaktır. Terazi burcu sessiz ve samimi ortamı severler. Terazi burcunu güzel bir restorana yemeğe götürüp, onunla zaman geçirebilirsiniz. Onlara baktığınızda size onu hatırlatan bir şey verin bu tarz düşünceli hareketlere bayılırlar.

Akrep Burcu

Akrep burcu hem hediye almayı hemde vermeyi çok severler. Akrep karanlık ve gizemli şeyleri severler. Doğası gereği baştan çıkarıcılardır, bu yüzden seksi her şeyden zevk alırlar. Akrep burcuna hediye alırken, merak uyandırıcı hale getirmenin yollarını düşünmeye çalışın. Akrep gizemli görünmeye bayılır. Güneş gözlükleri, büyük bir şapka veya gösterişli bir fular bunun için uygun olabilir. Ellerinden gelenin en iyisini aramayı severler. Nakit para almaktan ve kendileri için alışveriş yapmaktan mutluluk duyarlar. Bu şekilde kendilerinden başka kimse neyi seçtiğini bilmeyecek .

Yay Burcu

Yay burcu, macera ve seyahat etmeyi sever. Özgür olmak isterler. Tek düzelikten hoşlanmazlar. Keskin bir mizah anlayışları vardır. Hediye vermeye çok önem verdikleri için hediye alırken çok dikkatli olmalısınız. Egzotik yerlere gitmeyi, seyahat etmeyi ve macerayı sevdikleri için onlara bir seyahat çantası hazırlayarak şaşırtabilirsiniz. Çantanın içine güneşten koruyacak bir şapka, bir çift terlik, kremler gibi aksesuarlar koyabilirsiniz. Takı gibi hediyeler almak istiyorsanız daha egzotik görünen bohem takılardan yada saça takılan aksesuarlardan alabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu fiziksel rahatlığı severler. Yumuşak ve sıcak her şey mutlu edecektir. Oğlak burcuna hediye seçerken pratik düşünün. Doğal olan her türlü hediyeyi severler. Sahilde dalgaların karaya attığı bir odun parçası bile, bazı sanatsal özelliklere sahip olduğu sürece mükemmel olabilir. Oğlak paran varsa bile senden pahalı takı istemez. O yüzden daha uygun ama zarif takılar onun için uygun olacaktır. Sürpriz bir parti hazırlığına hiç girişme. Oğlak sürprizleri sevmez. İyi bir sürpriz olup olmaması önemli değil. Sadece yapma. Bildiklerine bağlı kal, merak etme iyi bir hediye alacaksın.

Kova Burcu

Kovanın müthiş bir espri anlayışı vardır.ilgi odağı olmayı ve sosyalleşmeyi severler. Kova burcuna hediye seçerken sıra dışı düşünün. Olağan dışı herhangi bir şey ilgilerini çeker. Modayı ve trendleri çok iyi takip ederler. Trend olan bir kıyafet, toka veya takı seçerseniz çok beğeneceklerdir. Eşsiz bir dekorasyon eşyası ya da enteresan bir eşya onları çok mutlu edecektir. Modern olan her dekorasyon eşyasını severler.

Balık Burcu

Balık burcu, hayal kurmayı çok sever. Balık romantik ve duygusaldır. Onlara mükemmel bir şekilde çerçevelenmiş, değerli anıların fotoğraflarını verin. Takı her zaman hoş bir hediyedir. Balık burcunun güzellik anlayışına hitap ediyor. Büyük taşlı takılara kendi çapında anlam yükleyebilir. Hediyenizi verirken , ona değer verdiğinizi belli edecek ve her zaman takdir ettiğinizi gösterecek şekilde bir yemeğe çıkartın. Bu onları çok etkileyecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir