Hakan Sabancı ve Hande Erçel Her İkisinin de Net Gözüktüğü Fotoğrafı Aynı Anda Paylaştı!

Hande Erçel ve Hakan Sabancı’dan beklenen fotoğraf geldi! Detaylar ?

Dillerden düşmeyen bir çiftimiz var biliyorsunuz… Hakan Sabancı ve Hande Erçel! O kadar sıkı takip ediliyor ve o kadar merak ediliyorlar ki her gün mutlaka magazin gündeminde yer almayı başarıyor çiftimiz!

Fakat ikili hakkında artık kabullenilmiş bir şey var, o da Hakan Sabancı’nın paparazzilere yakalanmaktan hoşlanmadığı ve…

Cannes Film Festivali’ndeki poz ve yakalandıkları zamanlar hariç, kendisinin sadece birkaç uzvunu görebildiğimiz fotoğrafları tercih ettikleri!

Şimdi gelelim asıl mevzuya! Artık hepimiz aşık çiftin gönül rahatlığıyla birbirlerini gösterdikleri, şöyle afili bir poz gelmeyeceğine kanaat getirmişken Hakan Sabancı ve Hande Erçel’den yeni bir paylaşım geldi!

Geçtiğimiz dakikalarda, önce Hakan Sabancı -bakın burası önemli, önce Hakan Sabancı’nın o hikayeyi atmış olması önemli bir mesele-, sonra Hande Erçel, ciddi ciddi ikisini de net görebildiğimiz, gayet tatlı bir fotoğraf paylaştı Instagram hikayesinde.

Sesimizi mi duydular ne! ?

E bir süreliğine herkes rahat bir oh çekebilir artık değil mi? Nihayet olay çiftten, aynı anda, net bir ilan-ı aşk görebildik!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x